BLACK + DECKER BDCJS18N Jigsaw 18V Bare Unit
Get trade prices by applying for a trade account
Specification:
Strokes at No Load: 0-2,500/min.
Stroke Length: 19mm
Bevel Capacity: 22.5°/45°
Capacity: Steel 8mm, Wood 55mm, Aluminium 20mm